Ubytování V JESENÍKÁCH

Hotel Petrovy Kameny je ideálním místem pro aktivní dovolenou, nebo romantický víkend. Je oblíben i mezi sportovními kluby, který pro své sportovce požadují komfort a skvělý servis.

Hotel Petrovy Kameny je také ideálním místem pro firemní akci, konferenci, školení, nebo teambuilding.

Jednolůžkový pokoj

Jednolůžkový pokoj s koupelnou se sprchovým koutem. Výhled do nádherných lesů CHKO.

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Komfortní dvoulůžkový pokoje s manželskou postelí velikosti Queen (160x200). Pokoj s výhledem na Petrovy kameny nebo na nejvyšší horu Jeseníků - Praděd.

DELUXE BALCONY dvoulůžkový s manželskou postelí a balkonem

Dvoulůžkový pokoj Deluxe s balkonem. Dokonalý výhled na Petrovy kameny a lesy CHKO.

EXECUTIVE APARTMÁ

Apartmá pro naše nejnáročnější klienty (3-5 osob). Obývací pokoj, kuchyň a velké množství úložného prostoru. Terasa u tohoto pokoje vám zaručí ničím nerušený výhled do lesů. K dispozici je i chladnička a trezor.

DELUXE dvoulůžkový s manželskou postelí a přistýlkou

Prostorný dvoulůžkový pokoje s manželskou postelí velikosti King size (180x200). Pokoj s výhledem na Petrovy kameny, nebo na nejvyšší horu Jeseníků - Praděd. Součástí varianty třílůžkového pokoje je rozkládací gauč, který je možné využít jako další lůžko.

DELUXE BALCONY dvoulůžkový s manželskou postelí, balkonem a přistýlkou

Dvoulůžkový pokoj Deluxe rozšířený o privátní balkon. Výhled na Petrovy kameny a lesy CHKO. Součástí třílůžkového pokoje je rozkládací gauč, který je možné využít jako další lůžko.

APARTMÁN S 2 LOŽNICEMI třílůžkový

Prostorný dvoupokoj pro 3-5 osob. Dvě samostatné ložnice. Koupelna s vanou. Všechny pokoje jsou s výhledem na Petrovy kameny nebo nejvyšší horu Jeseníků Praděd.

APARTMÁN S 2 LOŽNICEMI čtyřlůžkový

Apartmán se 2 ložnicemi. Obě ložnice disponují manželskou postelí. Koupelna s vanou. Výhled na Petrovy kameny nebo horu Praděd.

APARTMÁN S 2 LOŽNICEMI pětilůžkový

Apartmán s dvěma samostatnými ložnicemi. V první ložnici manželská postel, v druhé ložnici manželská postel a 1 jednolůžková postel nebo 3 samostatné postele. Koupelna s vanou. Výhled na Petrovy kameny nebo horu Praděd.

SUPERIOR APARTMÁ dvoulůžkové s 2 přistýlkami

Dvoulůžkový apartmán s 1 ložnicí, manželskou postelí, šatnou, obývacím pokojem a terasou s dokonalým výhledem. Koupelna se sprchovým koutem. Možnost až 2 přistýlek.

SUPERIOR APARTMÁ pětilůžkové s 1 přistýlkou

Apartmá Superior je dokonalou volbou pro větší rodinu (až 6 osob). Výhled z pokoje do nekonečných jesenických lesů. K dispozici vám je chladnička i trezor.