KXG Hospitality přebírá operativu Hotelu Petrovy Kameny

Publikováno: 14.06.2024

KXG Hospitality s potěšením oznamuje, že od 1. června 2024 převzala kompletní operativu Hotelu Petrovy Kameny.
Tento krok je součástí naší dlouhodobé strategie rozšíření portfolia hotelů v operativě firmy.

 

Hotel Petrovy Kameny, známý svou vynikající polohou jen pár kroků pro Pradědem a kvalitními službami, nyní bude těžit z odbornosti a zkušeností Zdeňka Kovaříka zakladatele a výkonného managera KXG Hospitality, který se zavázal k udržení vysokého standardu služeb a komfortu pro hotelové hosty.

 

„Jsme nadšeni, že můžeme začít novou kapitolu ve správě Hotelu Petrovy Kameny,“ řekl Martin Pokorný, ředitel hotelu, který dlouhodobě spolupracuje se Zdeňkem Kovaříkem. „Naší prioritou je zlepšit kvalitu poskytovaných služeb, na kterou jsou hosté našeho hotelu zvyklí. Věříme, že tento krok přinese mnoho pozitivních změn a přispěje k ještě lepším zážitkům našich hostů.“

 

Převzetí operativy zahrnuje veškeré aspekty řízení hotelu, včetně personálního obsazení, provozních procesů a strategického plánování. KXG Hospitality plánuje investice do modernizace vybavení a zlepšení infrastruktury, aby bylo zajištěno, že Hotel Petrovy Kameny bude i nadále jedním z předních ubytovacích zařízení v regionu.

 

Všechny stávající rezervace a smlouvy jsou platné a naši hosté se mohou těšit na bezproblémové pokračování svých pobytů. KXG Hospitality se těší na spolupráci s dlouholetými i novými partnery a hosty hotelu.

 

KXG Hospitality:
KXG Hospitality je obchodní značkou Kovix Group s.r.o., dynamická hotelová společnost se sídlem v Praze, specializující se na široké spektrum služeb v oblasti správy nemovitostí a hotelnictví. Naše poslání je poskytovat prvotřídní služby a přinášet inovativní řešení pro naše klienty a obchodní partnery.